Patio Apartments

Raj Utracony *****

 

Raj Utracony w Gdańsku

 

Raj utracony to synonim piękna oraz harmonii. Detale i charakter tego wnętrza nawiązują do klasyki malarstwa, sztuki filmowej i klasyki literatury. Wychodząc z kamienicy w promieniu 100 metrów zobaczysz takie perły gdańskiej architektury zabytkowej jak: Kaplica Królewska i Bazylika Mariacka (największy średniowieczny kościół ceglany w Europie) oraz najpiękniejszą uliczkę w Polsce: ulicę Mariacką. Na sąsiedniej ulicy znajdziesz tematyczne restauracje oraz kawiarnie, idealne do spotkań biznesowych i towarzyskich.

 

Apartament Raj Utracony - Salon i sypialnia

 

Apartament typu SUPER DESIGN ***** , pojedyncza sypialnia; powierzchnia łączna 32 m2. Apartament w centrum Starówki na I piętrze przy ulicy Grobla I, przeznaczony dla 2 osób. Salon, sypialnia, kuchnia oraz łazienka. Projektor z ekranem 2,70 x 2,20 m, książki, albumy z malarstwem, kolekcje teatru, opery i filmu. Każde pomieszczenie wyposażono w oświetlenie relaksacyjne z wygodnym panelem sterowania. 

 

APARTAMENT RAJ UTRACONY ***** – WYPOSAŻENIE

 

SALON Z JADANIĄ:

Leżanka 2-osobowa, fotel, stolik okolicznościowy, stół z krzesłami, projektor i ekran 2,70 x 2,20 m, oświetlenie relaksacyjne z panelem sterowania. Książki, albumy z malarstwem, kolekcje klasyki teatru, opery i filmu.

SYPIALNIA

Wysokiej klasy podwójne łóżko, szafki nocne, system audio/video, oświetlenie relaksacyjne z panelem sterowania.

ŁAZIENKA

Umywalka, kabina prysznicowa, suszarka do włosów, suszarka do prania, oświetlenie relaksacyjne z panelem sterowania.

KUCHNIA:

Wysokiej klasy meble kuchenne, pełne wyposażenie w sprzęt AGD: piekarnik elektryczny, lodówka, 2-palnikowa płyta ceramiczna, pralka, zmywarka, french press (kafetiera tłokowa), czajnik bezprzewodowy; odkurzacz, deska do prasowania, żelazko. Oświetlenie relaksacyjne z panelem sterowania.