logo
Rezerwuj apartament
logo

Raj Utracony

stars

Opis apartamentu

Apartament typu SUPER DESIGN ***** z jedną sypialnią; powierzchnia łączna 33 m2. Apartament w centrum Starówki na I piętrze przy ulicy Grobla I, przeznaczony dla 2 osób. Salon, sypialnia, kuchnia oraz łazienka. Projektor z ekranem 2,70 x 2,20 m, książki, albumy z malarstwem, kolekcje teatru, opery i filmu. Każde pomieszczenie wyposażono w oświetlenie relaksacyjne z wygodnym panelem sterowania. 

Wyposażenie

Salon z jadalnią: Leżanka 2-osobowa, fotel, stolik okolicznościowy, stół z krzesłami, projektor i ekran 2,70 x 2,20 m, oświetlenie relaksacyjne z panelem sterowania. Książki, albumy z malarstwem, kolekcje klasyki teatru, opery i filmu.

 

Sypialnia: Wysokiej klasy podwójne łóżko, szafki nocne, system audio/video, oświetlenie relaksacyjne z panelem sterowania.

 

Łazienka: Umywalka, kabina prysznicowa, suszarka do włosów, suszarka do prania, toaleta, oświetlenie relaksacyjne z panelem sterowania.

 

Kuchnia: Wysokiej klasy meble kuchenne, pełne wyposażenie w sprzęt AGD: piekarnik elektryczny, lodówka, 2-palnikowa płyta ceramiczna, pralka, zmywarka, french press (kafetiera tłokowa), czajnik bezprzewodowy; odkurzacz, deska do prasowania, żelazko. Oświetlenie relaksacyjne z panelem sterowania.

Raj Utracony

Raj utracony w Gdańsku

Raj utracony to synonim piękna oraz harmonii. Detale i charakter tego wnętrza nawiązują do klasyki malarstwa, sztuki filmowej i klasyki literatury. Wychodząc z kamienicy w promieniu 100 metrów zobaczysz takie perły gdańskiej architektury zabytkowej jak: Kaplica Królewska i Bazylika Mariacka (największy średniowieczny kościół ceglany w Europie) oraz najpiękniejszą uliczkę w Polsce: ulicę Mariacką. Na sąsiedniej ulicy znajdziesz tematyczne restauracje oraz kawiarnie, idealne do spotkań biznesowych i towarzyskich.